Cestovatelské přednášky

Od 9. dubna 2019 pro Vás připravujeme na Malé scéně VČD, Pardubice cestovatelské přednášky od známých cestovatelů. Jednou měsíčně si užijte povídání cestovatelů v prostředí Malé scény.

 

 

Tomáš Reisinger – Indonésie – Bali, Lombok, Gili islands trošku jinak
Datum: 16. 09. 2021
Čas: 19:00h

Pojďte si poslechnout proč na Bali, Lombok, Gili ostrovy jet a co se tam mění za posledních 16 let k lepšímu, co k horšímu. Čemu se vyhnout, co navštívit. Uslyšíte, jak sehnat k jídlu netopýra, malého varana, krysu, hada a další netypická jídla. Navštívíte kohoutí zápasy. Uvidíte krásné vodopády, rýžová pole, pláže plné lidí i pláže bez lidí, památky známé i méně známé. Indonésie je krásná země, tak se o ní přijďte něco dozvědět a po skončení přednášky i dále povídat u pivka.

Vstupenky v předprodeji Východočeského divadla.

 

 

Přednáška: Slávek Král – Stopem se psem v Asii
Datum: 13. 10. 2021
Čas: 19:00h

33 000 km dlouhá procházka se psem 🐕 po 19 státech Euroasijského kontinentu 🌏 Slávek a fenka Corey vyrazili stopem 👍 do Japonska ⛩. Ve Vladivostoku je nepustili na trajekt ⛴, tak skončili ve Střední Asii 💥. Vznikl z toho příběh, kde nebudete věřit, co všechno se může pokazit. 🙊🙉🙈

Šílená cesta kdy nás první den málem napadl medvěd v Polsku. Zavřeli nás v Rusku, ambasáda nám nepomohla a vyhostili nás do Kazachstánu, pracoval jsem jako youtuber pro hostel v Kyrgystánu. Okradli nás v Tádžikistánu. Udělali jsme prvovýstup hory v Pamir Highway. Nedobrovolně nás ubytovali na vojenské základně u Afgánistánu. Zažili jsme bláznivý couchsurfing. Půjčili jsme si oslíka do hor nebo navštívili ty nejdivnější města v Turkmenistánu. Pili jsme v Iránu a přes Banát jsme se vrátili domů. Pěšky, stopem, ve stanu, sám a pes, krásných 5 měsíců. Nevěříš? Přijď se zasmát na:

Slávek Král – travel blog cestuje už 9 let. Dvakrát objel svět stopem a na každém obydleném kontinentu strávil minimálně půl roku. Nastopoval přes 250 000 km po víc jak 84 zemích světa.
www.facebook.com/slavektravelblog

🐕 Corey je roční border kolie, jede si svůj vlastní instagram, ikdyž zatím projela jen 27 států světa.
www.instagram.com/coreytraveldog

Předprodej v Východočeském divadle.